Körfez Redüktör

Sanayinin her türlü alanında ihtiyaç duyulan endüstriyel malzeme ve ekipmanların tedariğine yönelik olarak 2006 yılında İzmitte kurulan firmamız, önce hizmet prensibi ile kaliteden ödün vermeden Çayırova, Gebze, Dilovası, İzmit, Sakarya,Yalova ve Bilecik bölgelerine hizmet vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Körfez Redüktör konusunda uzman olan bu markaların Kocaeli ve Doğru Marmara bayiliğini yapmakta olup ana ürün grubu olarak Redüktörler, Pompalar, Varyatörler, Elektrik Motorları, Hidroforlar, Sürücüler (İnvertörler), Aspiratör ve Fanlar, Blowerlar, Vanalar, Güç Aktarma Elemanları ve Seyyar Torna Makinalarının satışını yapmakta ve tecrübeli kadrosuyla, sunduğu teknik destek ile daima müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Firmamız ayrıca çeşitli çap ve boylarındaki iş parçalarında;delik işleme, alın tornalama, kaynak yapma imkanı sağlayan seyyar takım tezgahlarının satış pazarlamasını yapmakta ve teknik destek sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana geçen süreçte çalışma azmimiz, sağlam iş ahlakımızla şirketimiz büyümüş ve siz değerli müşterilerimizin destek ve katkılarıyla bugünkü konumuna ulaşmıştır. Gelecekte siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için uzmanlaşmayı, kalıcı olabilmeyi ve istikrarlı büyüyüşünü sürdürebilmeyi temel hedefler olarak belirlemiştir.